Мелатонін Melatonin 3 мг 90 таб для сну адаптоген 21st Century USA
320 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0009
- +380 (63) 946-59-10Viber
- +380 (93) 238-46-14Viber
- +380 (50) 717-32-71Константин
Препарат мелатонін регулює ритм сну та неспання. Нормалізує біологічний ритм і нічний сон, покращуючи його якість і самопочуття після ранкового пробудження. Один із найефективніших препаратів для продовження життя й уповільнення процесу старіння. Сильний ендогенний антиоксидант, адаптоген і онкопротектор.
ВЛАСТИВОСТІ МЕЛАТОНІНА
Мелатонін підтримує точну синхронізацію циклу сну з чергуванням дня й ночі. Порушення сну — поширена в наш час проблема. Кожен п'ятий житель планети страждає від безсоння, тому снодійні препарати стали невід'ємними супутниками життя таких людей. Мелатонін відкриває «ворота сну», загальмовуючи режим неспання. Робить сон тривалішим і міцнішим, а після пробудження дає відчуття свіжості. Під час такого сну в організмі нормалізується робота всіх внутрішніх органів і систем, а мозок встигає обробити накопичену за день інформацію. У такий спосіб мелатонін м'яко усуває порушення сну.
Мелатонін — універсальний адаптоген, що має антистресовий ефект. Адаптогени — це речовини, що підвищують опірність організму різним несприятливим чинникам. Мелатонін підвищує стійкість до стресу, впливає на процеси адаптації під час зміни часових поясів і клімату, подолання симптомів збою біоритмів, пов'язаних зі позмінною роботою. Регулює сезонну ритмику. Знімає втому, дратівливість, знижує руйнівну дію гормонів стресу. Він не тільки допомагає людині заснути вчасно, але й перебудовує всі біологічні ритми організму відповідно до нового розкладу за місцевим часом. Також він стабілізує роботу всієї ендокринної системи, розбалансованої стресом, зокрема пригнічуючи надлишковий стресовий викид кортизолу та адреналіну.
Мелатонін покращує регуляторні процеси в головному мозку завдяки збільшенню вмісту в ньому ГАМК і серотоніну.
Мелатонін стимулює імунну систему.
Мелатонін має протипухлинну дію, пригнічуючи клітинну проліферацію (особливо впливає на молочну залозу, яєчники, передміхурову залозу).
Мелатонiн позитивно впливає на жировий обмін, знижуючи рівень «поганого» холестерину в крові та нормалізуючи артеріальний тиск.
Мелатонін знижує енергетичні витрати міокарда та переводить його в економніший режим роботи.
Мелатонін продовжує активне сексуальне життя, усуває прояв клімактеричного синдрому, підвищує потенцію у разі еректильної дисфункції.
Мелатонін — найсильніший ендогенний антиоксидант. Антиоксиданти захищають клітини від шкідливого впливу вільних радикалів. Водночас мелатонін має перевагу, оскільки проникає в будь-яку клітинку організму, і всередині клітини чинить захисну дію на ДНК (генетичний апарат клітин), тобто на структуру, що дає змогу пошкодженій клітині відновитися. Загалом антиоксиданти мають свій вплив на мембрану клітини. Мелатонін — гормон, до якого є й мембранні, й ядерні рецептори.
Мелатонін покращує мозкову діяльність, збільшують тривалість життя, має омолоджувальну дію. Саме мелатонін контролює процес старіння організму і дає можливість продовжити життя, зберігши бадьорість. Це досягається завдяки тому, що він підвищує чутливість гіпоталамуса (який регулює основні типи обміну речовин) до різних сигналів організму, що призводить до зсування обміну речовин у бік, характерний для молодшого організму. З віком чутливість гіпоталамуса до цих сигналів знижується, що призводить до серйозного порушення обміну речовин і виникнення низки хвороб організму, що старіє.
КЛІНІЧНІ ПОКАЗАННЯ:
• Порушення сну, безсоння, регуляції біологічного циклу «сон-пробудження» (особливо у разі частих і швидких змін декількох часових поясів, посзмінної роботи).
• Часті стреси та підвищені навантаження.
• Неврологічні розлади, депресії, фобії (страхи).
• Нейродегенеративні захворювання.
• Ендокринні захворювання.
• Профілактика та лікування пухлинних захворювань (особливо шкіри, молочних залоз, передміхурової залози).
• Уповільнення процесів старіння.
• Клімактеричні розлади.
• Серцево-судинні захворювання, атеросклероз.
• Імунні порушення.
СНОТВОРНА ДІЯ МЕЛАТОНІНУ
Використовувані для лікування безсоння снодійні засоби бензодіаземіни (сідуксен, сибазон, реланіум та ін.) викликають негативні побічні дії, що проявляється ранковою сонливістю, м'язовою слабкістю, стомлюваністю, зниженням концентрації уваги, запамороченням. До цих препаратів розвивається звикання. Вони порушують добовий ритм утворення мелатоніну.
Снодійні засоби на основі мелатоніну принципово відрізняються від традиційних снодійних препаратів. Мелатонін викликає сон, впливаючи на терморегуляторні процеси. Зменшуючи температуру тіла, він збільшує потребу уві сні та знижує мотивацію до неспання.
Перевагою мелатоніну під час лікування безсоння є те, що він зберігає або відновлює природну структуру сну (чергування фаз повільного та швидкого сну, їх тривалість). Другою його перевагою є те, що він не впливає на здатність керувати транспортним засобом.
Особливості снодійної дії мелатоніну важливі для лікування безсоння в людей похилого віку, у яких знижена тривалість нічного сну, має місце схильність до раннього пробудження.
Приймати це снодійне в домашніх умовах абсолютно безпечно.
Для тих, хто хоче знати більше про мелатонін
Мелатонін виробляється в епіфізі — залозі, розташованій у мозку. Він регулює функцію гіпоталамо-гіпофізарної системи, під контролем якої є всі ендокринні залози організму. Порушення синтезу мелатоніну є пусковим моментом, що призводить спочатку до десинхронозу, а потім до виникнення органічної патології (атеросклероз, ДБС, гіпертонія, імунний дисбаланс, ендокринні порушення).
Мелатонін утворюється з триптофану, який бере участь у синтезі нейромедіатора серотоніну, а він в свою чергу в епіфізі перетворюється на мелатонін.
Епіфіз — це регулятор старіння організму, а за допомогою мелатоніну він дає вказівки всім системам організму. Підвищення рівня мелатоніну в організмі оновлює регулювання всіх біологічних систем і органів і омолоджує сам епіфіз, відновлюючи його здатність до вироблення мелатоніну.
Але проблема в тому, що в достатній кількості мелатонін виробляється лише до віку 25-30 років, а потім вироблення цього гормону зменшується, що стійко веде організм до старіння. Так, на вік 25 років припадає максимальне вироблення мелатоніну, потім починається зниження. У старості його виробляється менш ніж 10%!
Після 40 років, коли рівень мелатоніну природно знижується до 40% від норми та нижче, починають проявлятися так звані "вікові" хвороби.
У людини 20-30 років за добу синтезується приблизно 30 мкг мелатоніну, при чому вночі його концентрація в крові у 30 разів більша, ніж удень, а пік активності припадає на 24.00 — 4.00 години (70% його добової продукції).
Секреція мелатоніну підпорядкована добовому ритму. Синтез і секреція мелатоніну залежать від освітленості — у разі надлишку світла знижується, а в разі браку збільшується.
Спосіб застосування: по 1 - 2 таблетки перед сном, запиваючи водою. Ефективність мелатоніну залежить не від кількості препарату, а від часу та регулярності його приймання.
Протипоказання: вагітність, лактація, вік до 12 років.
Якщо ви приймаєте якісь лікарські препарати, то перед прийманням мелатоніну треба проконсультуватися з фахівцем.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами: аспірин, бетаблокатори знижують рівень мелатоніну в організмі. Седативні антидепресанти, транквілізатори та інші заспокійливі засоби зменшують очікуваний ефект.
Вміст 1 таблетки: мелатонін - 3 мг
.
Основні | |
---|---|
Виробник | 21st Century |
Країна виробник | США |
Форма випуску | Таблетки |
Кількість в упаковці | 90 шт. |
Застосування препарату | для нервової системи та мозку, для імунітету |
Для поліпшення | сна |
Вікова група | Для дорослих |
- Ціна: 320 ₴