Цинк хелат 100 капс 50 мг імунітет здоров'я простати противірусне Solaray USA
460 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0299
- +380 (63) 946-59-10Viber
- +380 (93) 238-46-14Viber
- +380 (50) 717-32-71Константин
Цинк необхідний для нормального функціонування всіх систем організму.
Нестача цинку в організмі дуже поширена і може викликати безліч проблем зі здоров'ям. Приблизно 75 відсотків людей страждають від дефіциту цинку.
СИМПТОМИ ДЕФІЦИТУ ЦИНКУ
1.Ослаблена імунна система. Якщо ви схильні часто хворіти, у вас є проблеми з імунною системою, будь-які хронічні алергії, це є серйозним попереджувальним знаком того, що у вас дефіцит цинку.
2.Погано загоюються рани і садна.
3.Ламкість нігтів, поява білих плям на нігтях.
4.Дратівливість, нервозність, погана координація.
5.Притуплений нюх і смак. Погіршення пам'яті та уваги.
6.Стоматит.
7.Погіршення зору.
8.Випадіння волосся, лупа.
9.Втома, втрата апетиту.
10.Затримка росту у дітей.
11.Порушення гормонального балансу як чоловіків, так і жінок.
ЦИНК ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ
Дуже важливий цинк для чоловічої статевої системи. Як і більшість мікроелементів, він входить до складу ферментів і бере участь у значній кількості обмінних процесів. Від цинку, що міститься в організмі, залежить стан не тільки репродуктивної системи, але і шкіри, нервової, імунної, травної систем.
В організмі дорослої людини міститься 1,5–2 г цинку – це дійсно необхідний елемент для біохімічного обміну. Багаті цинком шкіра, волосся, нігті, печінка, нирки, сітківка ока. У чоловіків велику кількість цинку містить ще й тканина передміхурової залози.
Цинк регулює рівень активного метаболіту тестостерону – дигідротестостерону шляхом інгібування ферменту 5-альфа-редуктаза, який перетворює тестостерон на дигідротестостерон (ДГТ). Надмірне підвищення рівня ДГТ призводить до прогресуючого зростання передміхурової залози, акне, пригнічення росту волосся на голові і викликає їх посилене випадіння (у обох статей).
Крім того, цинк необхідний організму для процесу поділу клітин: при зниженні його рівня поділ клітин уповільнюється. А так як утворення сперматозоїдів в сім'яних канальцях відбувається дуже інтенсивно, то нестача цинку призводить до зменшення кількості утворюваних сперматозоїдів і тим самим погіршення якості сперми.
Цинк бере участь у підтримці хорошого стану шкіри, нігтів і волосся. Він володіє антиоксидантними властивостями, знижує проникність мембран клітин, захищаючи їх від пошкодження.
Добова потреба (профілактична) в цинку для чоловіка становить 15-25 мг. Лікувальні дози збільшуються до 100 мг (орієнтиром є тест на смак цинку). Якщо смак цинку не відчувається, значить організм має значну нестачу цинку. Знижений рівень цинку обумовлений недостатнім надходженням цього мікроелемента з їжею, порушенням всмоктування та надмірними втратами при патологічних процесах. Всмоктування цинку часто порушується при виникненні захворювань шлунково-кишкового тракту і при вживанні великої кількості клітковини.
Відзначений його позитивний ефект як засібу для профілактики і комплексного лікування аденоми простати. Вже через 3-5 тижнів терапії у пацієнтів спостерігається посилення потенції і сексуального потягу, поліпшується якість утворюваної сперми.
Також Цинк допоможе чоловіку більш ефективно боротися із застудою, поліпшить стан шкіри, нігтів і волосся, підвищить когнітивні функції нервової системи.
ЦИНК ДЛЯ ЖІНОК
Дефіцит цинку може призвести до безлічі ускладнень вагітності, включаючи викидень, токсикоз, затримку росту плоду і утруднені пологи. Вміст цинку в організмі, як правило, знижений у жінок, які страждають передменструальним синдромом. Не виключено, що його дефіцит призводить до зниження вироблення прогестерону, що, в свою чергу, може посилювати тягу до солодкого і солоного.
ЦИНК І ІМУНІТЕТ
Цинк життєво необхідний і бере участь в багатьох реакціях імунної системи. Він впливає практично на всі аспекти імунітету. Найбільш важлива присутність цинку для наступних трьох процесів:
-функціонування вилочкової залози і вироблення гормонів
-функціонування лейкоцитів і подача сигналів
-вроджений імунітет
Наш імунітет залежить від складної взаємодії різних факторів. Дефіцит будь-якої окремої поживної речовини може порушити роботу всієї системи. Наприклад, дія цинку глибоко взаємопов'язана з дією вітамінів A і D, селену та багатьох інших поживних речовин. Брак якоїсь з цих поживних речовин зведе користь цинку до мінімуму.
Цинк і вилочкова залоза
Основний спосіб, за допомогою якого цинк підтримує здоровий імунітет, — участь цинку в роботі вилочкової залози. Вилочкова залоза — це головна залоза імунної системи людини. Вона складається з двох м'яких рожево-сірих часток, що лежать у формі нагрудника трохи нижче щитовидної залози і вище серця. Здоровий стан вилочкової залози в значній мірі визначає нормальну роботу імунної системи.
Вилочкова залоза відповідає за багато функцій імунної системи, включаючи вироблення Т-лімфоцитів — особливих лейкоцитів, що відповідають за «клітинний імунітет». Клітинно-опосередкований імунітет відноситься до імунних механізмів, які не контролюються антитілами. Клітинний імунітет надзвичайно важливий для формування стійкості до зараження пліснявими бактеріями, дріжджами (у т. ч. Candida albicans), грибами, паразитами і вірусами (в т. ч. простий герпес, вірус Епштейн-Бара і віруси, що викликають гепатит). Низький рівень цинку призводить до порушення клітинного імунітету з кількох причин, в тому числі з-за впливу дефіциту цинку на вилочкову залозу в цілому, а також на лейкоцити. Низький рівень цинку збільшує ризик розвитку не тільки інфекційних захворювань, але і алергії, аутоімунних захворювань і запальних процесів. На щастя, кілька досліджень показали, що прийом цинку може усунути викликані браком цинку проблеми клітинного імунітету навіть у літніх людей.
Вилочкова залоза також виділяє декілька гормонів, які критично залежні від цинку, тому без достатньої кількості цинку ці гормони не активні. Гормони вилочкової залози потужно стимулюють функціонування лейкоцитів у всьому організмі. Не дивно, що низький рівень цих гормонів в крові пов'язаний з пригніченим імунітетом і підвищеною сприйнятливістю до інфекцій.
Активність вилочкової залози можна посилити простим методом стимуляції буквально в лічені секунди. Він полягає в тому, щоб 10-20 разів легенько постукати рукою за місцем розташування тимуса. Легке постукування можна проводити кінчиками пальців або легко стиснутим кулаком, обираючи приємний ритм.
Якщо щоранку стимулювати свій тимус і повторювати цю процедуру кілька разів протягом дня, то вже через деякий час вилочкова залоза активізується. Ви можете відчути «мурашки по тілу» і відчуєте почуття радості і щастя. Цей метод також допоможе усунути наслідки стресів, зменшить або зовсім позбавить від частих нападів паніки і хвилювання.
Цинк і функції лейкоцитів
Всі лейкоцити активно використовують цинк для своїх спеціалізованих функцій. До низького рівня цинку вкрай чутливі не тільки Т-клітини, що беруть участь у клітинному імунітеті, але і лейкоцити під назвою моноцити. Моноцити — це «сміттярі» організму. Моноцити, що знаходяться в певних тканинах, таких як печінка, селезінка і лімфатичні вузли, називаються макрофагами. Моноцити і макрофаги фагоцитують або поглинають чужорідні частинки (в тому числі бактерії, віруси і клітинне сміття) і руйнують їх. Макрофаги відіграють важливу роль у захисті від вторгнення мікроорганізмів, а також у виявленні потенційної небезпеки, з тим щоб посилати про це сигнали іншим клітинам імунної системи. Всі ці дуже важливі процеси в моноцитах і макрофагах не можуть протікати без цинку. При найменшій нестачі цинку ці процеси порушуються.
Ще один тип лейкоцитів – природна клітина-кілер або NK-клітина. Клітини-кілери отримали таку назву через свою здатність знищувати клітини, які стали раковими чи зараженими вірусами. Цинк бере участь у передачі клітині-кілеру сигналів, необхідних для виконання її функції. Тому при низькому рівні цинку клітина-кілер не отримує сигналу для виконання своєї функції.
Цинк та вроджений імунітет
Цинк не тільки бере участь у роботі імунної системи, що забезпечує захист від інфекції, а й у своєму іонному стані протидіє вірусній інфекції. Цинк – цінний компонент нашого вродженого імунітету. Вроджений імунітет - це захисні механізми, які природним чином присутні в організмі і не обумовлені активацією імунної системи. Цинк, як і багато інших поживних речовин (вітаміни А, D та ін.) особливо важливий для виконання бар'єрної функції, що забезпечує протидію інфекції в шкірі та на слизових оболонках дихального та шлунково-кишкового тракту.
У своєму вільному іонному стані цинк активно допомагає вродженій імунній системі боротися з інфекцією, безпосередньо пригнічуючи розмноження багатьох вірусів. Заражаючи клітину, вірус вставляє в неї частину свого генетичного коду, а часто ще й фермент репликазу, що дозволяє вірусу розмножуватися. Цинк, як частина нашого вродженого імунітету, здатний блокувати фермент репликазу і, отже, блокувати реплікацію або поширення вірусу.
Поява такої здатності у цинку, мабуть, залежить від наявності відкритого «іонофору» — спеціального порталу (дверей) клітинної оболонки, що дозволяє іону проникати у клітину. Існує ціла низка природних сполук, які можуть діяти як іонофори цинку, підвищуючи внутрішньоклітинний рівень іонного цинку. Серед них найбільш помітними є флавоноїди, такі як кверцетин та флавоноїди зеленого чаю. Ці сполуки можуть сприяти підвищенню внутрішньоклітинного рівня цинку.
Цинк стимулює роботу мозку, особливо відділи, що відповідають за концентрацію уваги та пам'ять, цинк є стимулятором сенсорних імпульсів та покращує процеси, що йдуть у мозку. Дослідження виявили, що за нестачі цинку мозок працює менш ефективно. Погіршується запам'ятовування та увага.
Навіть на органи почуттів, такі як дотик і нюх, діє нестача цього мікроелемента: смакові відчуття та нюх спотворюються.
Цинк застосовують для лікування катаракти і прогресуючого руйнування сітківки, що викликає виродження жовтої плями, що є однією з причин сліпоти.
Симптоми майже всіх шкірних захворювань слабшають або зникають зі збільшенням вмісту цинку в організмі. Він особливо ефективний при лікуванні висипу вугрів.
Рекомендації по застосуванню:
По 1 капсулі 1 - 2 рази на день під час їжі.
Вміст 1 капсули:
Цинк амінохелат ― 50 мг
Гарбуз (насіння) як натуральне джерело цинку - 50 мг
Основні | |
---|---|
Виробник | Solaray |
Країна виробник | США |
Вікова група | Для дорослих |
Застосування препарату | для імунітету, для нервової системи та мозку, для сечостатевої системи, для зору, для шкіри, волосся та нігтів |
Форма випуску | Капсули |
Смак | Без смаку |
Упаковка | Пластикова банка |
Кількість в упаковці | 100 шт. |
Корисні речовини | цинк |
- Ціна: 460 ₴